Про Aprize

Щороку онлайн Радіо Аристократи проводять музичну премію Aprize, слухаючи буквально усі українські релізи та формуючи своєрідну музичну базу. Неважливо це відомий музикант, або талановитий початківець, який прагне поділитися своєю роботою із широким загалом.

«Пригадую, що коли поважне журі обрало першого переможця — ДахаБраха за альбом “Шлях” — ми хвилювалися, що наша премія надто молода, щоб оцінювати масштаб творчості таких безумовних красунчиків, як ДахаБраха. Утім, ми щиро здивувалися, коли у якості реакції від музикантів почули “О, це наша перша нагорода в Україні”. Це був знак, що Aprize має працювати й надалі, у нас купа справ» - поділилася співзасновниця премії та Радіо Аристократи Валерія Чачибая.

Aprize 2020

Не зупиняючись на досягненнях, Радіо Аристократи разом з Tic Tac оголосили про проведення вже п’ятої, ювілейної, музичної премії Aprize Music Award. Головна мета команди залишилась незмінною — відкрити нові імена та підтримати незалежну музичну сцену.

«Ми спостерігаємо перенасичення ринку контентом. Боремося з конкуренцією більш розвинених музичних ринків на ключових стрімінгових платформах. Часто талант українських музикантів — їхній єдиний наявний ресурс. Ми, як сучасне допитливе і проактивне музичне медіа, бачимо свій внесок у процес — фільтрація, презентація і просування нових релізів та імен» - зазначила Валерія

Наша команда залюбки додасть ваш реліз у базу альбомів року

lobby@aristocrats.fm - команді Aprize

Команда проєкту

Nick Kwass

відео продакшен

Альона Лапенко

PR менеджерка

Олександра Желєзнова

фото та відео

Юрій Андріїв

музичний редактор

Антон Алексаха

музичний редактор

Аліса Малишева

редакторка соц мереж

Валерія Чачибая

продюсерка