Про Aprize

Щороку онлайн Радіо Аристократи проводять музичну премію Aprize, слухаючи буквально усі українські релізи та формуючи своєрідну музичну базу. Неважливо це відомий музикант, або талановитий початківець, який прагне поділитися своєю роботою із широким загалом.

«Пригадую, що коли поважне журі обрало першого переможця — ДахаБраха за альбом “Шлях” — ми хвилювалися, що наша премія надто молода, щоб оцінювати масштаб творчості таких безумовних красунчиків, як ДахаБраха. Утім, ми щиро здивувалися, коли у якості реакції від музикантів почули “О, це наша перша нагорода в Україні”. Це був знак, що Aprize має працювати й надалі, у нас купа справ» - поділилася співзасновниця премії та Радіо Аристократи Валерія Чачибая.

Aprize 2020

Не зупиняючись на досягненнях, Радіо Аристократи разом з Tic Tac оголосили про проведення вже п’ятої, ювілейної, музичної премії Aprize Music Award. Головна мета команди залишилась незмінною — відкрити нові імена та підтримати незалежну музичну сцену.

«Ми спостерігаємо перенасичення ринку контентом. Боремося з конкуренцією більш розвинених музичних ринків на ключових стрімінгових платформах. Часто талант українських музикантів — їхній єдиний наявний ресурс. Ми, як сучасне допитливе і проактивне музичне медіа, бачимо свій внесок у процес — фільтрація, презентація і просування нових релізів та імен» - зазначила Валерія

Аби новому артисту потрапити в базу усіх українських релізів року, достатньо надіслати ваш реліз на

lobby@aristocrats.fm

Особливістю Aprize є те, що аудиторія так само впливає на вибір кращого релізу року, як і журі - кожен активний меломан може підтримати достойний музичний реліз у розділі


Проголосувати

Нагадаємо, що музична премія Aprize була заснована у 2016 році командою Радіо Аристократи

Статуетку за найкращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом “Шлях”, MARU - “1” та Onuka за реліз “Mozaïka”. Цього року статуетку скульптора Максима Мирнова, володаря першого в історії України міжнародного Гран-прі за найкращий продуктовий дизайн в Японії, отримала Alyona Alyona за альбом “Пушка”.

DakhaBrakha
Шлях
MARU
1
Onuka
Mozaïka
Alyona Alyona
Пушка

Команда проєкту

Nick Kwass

відео продакшен

Альона Лапенко

PR менеджерка

Олександра Желєзнова

фото та відео

Юрій Андріїв

музичний редактор

Антон Алексаха

музичний редактор

Аліса Малишева

редакторка соц мереж

Валерія Чачибая

продюсерка